kiek iš Jūsų svajoja padailinti savo formas, turėti lieknesnį liemenį, standesnius sėdmenis, tiesesnę laikysena, lygesnę oda ir tiesiog jaustis geriau? Sportas gali Jums padėti. Gaila, bet labai dažnas pasiteisinimas yra toks, jog nėra laiko. Bet ar tikrai to laiko taip jau nėra? Laisvos valandos ar bent jau pusvalandžio per dieną? Aš tikrai nepykčiau, jei vietoje to, jog dabar skaitote šį straipsnį, Jūs sportuotumėte. Paskaičiuok, kiek laiko per diena praleidžiate prie televizoriaus, kiek laiko sugaištate socialiniuose tinkluose ar skaitydamos bevertę informaciją įvairiuose portaluose. Tikiu, jog savo kasdieninėje veikloje surastumėte ir kitų slaptų darbelių, kuriuos iš Jūsų dienotvarkės kuo puikiausiai būtų galima išbraukti.

Puikus laikas sportui yra iš ryto. Bent jau lengvai mankštai. Keletas tempimo pratimų, keletas pratimų su gumomis, pora pratimų su kamuoliu ir geresnė savijauta garantuota visai dienai. Sutinku, jog tokie pratimai tikrai nepakeis sporto salės, bet tai yra nepalyginamai geriau nei nieko.

Labai dažnai būna taip, jog kuo žmogus labiau užimtas, tclock-272483_1920uo daugiau jis padaro. Tikriausiai visos turit pažįstamų, kurios dirba darbą, turi šeimą, namuose gamina valgyti, sportuoja, spėja perskaityti visas naujienas ir žiemos sezonui visai giminei primezga vilnonių kojinių. Kur viso to paslaptis? Tiesiog reikia nustoti teisintis, jog nėra laiko. Žinau, kad sporto klubas atima nemažai laiko, bet teisingai sportuodamos ir matydamos savo pokyčius, tikrai nesigailėsite nei minutės sporto klube.

Juk puikiai suprantate, jog kol nesurasite laiko sportui, tol neatrodysit taip, kaip norit atrodyti. Džiaugiuosi už tas, kurios yra visiškai patenkintos savo išvaizda. Džiaugiuosi ir už tas, kurios savo išvaizda nėra patenkintos, bet tendencingai siekia savo tikslo ir keičiasi. Net gi džiaugiuosi už tas, kurios sako, jog jos nėra patenkintos savo išvaizda, bet vis dar nesiėmė jokių permainų, nes labai tikėtina, kad greitų laiku reikalai pajudės. Vienas iš svarbiausių dalykų yra prisipažinti, jog kažkas nepatinka ir žinoti būdą, kaip galima tai pakeisti. Liūdniausia dėl tų, kurios nėra patenkintos savo išvaizda, bet visiems teigia, jog viskas puiku, juk aplinkui galybė ir blogiau atrodančių. Bet argi mes norime lygiuotis į tuos, kurie žino mažiau, atrodo blogiau, elgiasi kvailiau. Pasaulyje yra visokių žmonių ir dėl to tik smagiau. Įvairovė. Tačiau tobulėti reikia visada. Net ir vyrukas raudona nosimi, stovintis prie kiosko taip nori tobulėti. Šiandien jis išgėrė vieną vyno butelį, o rytoj norėtų išgerti du.

Kaip bebūtų, svarbiausia yra ne kaip atrodai, bet kaip jautiesi. Kadangi, dažnai mūsų išvaizda įtakoja ir mūsų psichologinę savijautą – suraskit laiko, pasportuokit. Dažniausiai laiko trūkumas tik mūsų galvose. Nori būti graži? Būsi. Jei sunkiai dirbsi.